Eventy dla biznesu

zostanwdomu-bg

Kreatywna przestrzeń

Wyobrażasz sobie otwartą przestrzeń restauracji do wyłącznej dyspozycji Twojej firmy? Warsztaty integracyjne np. warsztaty rzemieślnicze, kulinarne, malarskie, gry intelektualne w kompleksie Marina Royale, a wszystko uwieńczone wspaniałą kolacją i imprezą taneczną w Brasserie LIDO. Team building w czystej postaci.
Świętujesz w towarzystwie współpracowników negocjacje zakończone sukcesem? Elegancka kolacja, biznesowy lunch, duże spotkanie szkoleniowe lub integracyjne, firmowa wigilia – organizujemy eventy biznesowe małe i duże, pomożemy w organizacji, doborze menu i alkoholi oraz zaaranżujemy sale wraz ze stołami, tak aby spotkanie było wyjątkowe.
photo1702402109

Atrakcje okolicy

Widok na morze jest urzekający. Poczujesz się u nas jak w światowej klasy kurortach i możesz już nie zechcieć wyjść poza obiekt. Szczególnie, że Brasserie LIDO jest elementem kompleksu Marina Royale, w którym znajdziesz także strefę Wellness.
Jeśli jednak skuszą Cię atrakcje na zewnątrz, to mamy dobrą wiadomość. Do wyboru są Most rozsuwany, Festiwal Media i Sztuka, Zlot militariów, Rynek, Pomnik Rybaka, Zamek, Latarnia morska i wiele więcej.
Zobacz naszą bazę hotelową i atrakcje okolicy
 

Skontaktuj się z nami

Stwórzmy razem najlepszy scenariusz eventu